Strona Zamku w Bobolicach

zamek_bobolice_ikona

Remontowany zamek w Bobolicach już od jakiegoś czasu jest dobrze promowany w internecie. Dobrym źródłem wiedzy o jego historii jak i przeprowadzanych pracach remontowych jest oficjalna strona zamku w Bobolicach.

Co ciekawego możemy tam znaleźć? Na uwagę zasługuje wirtualny spacer po zamku. Obiekt możemy oglądać z perspektywy sławnych ludzi, którzy mieli coś wspólnego z Zamkiem. Większość zdjęć, a właściwie panoram sferycznych przedstawia budowlę z zewnątrz, wraz z postępującym remontem pewnie pojawią się wnętrza. Na stronie nie mogło zabraknąć również zdjęć, historii, opowiadań i ciekawostek związanych z tym obiektem. Ciekawostką są zdjęcia z prac rekonstrukcyjnych zamku. Oglądając zdjęcia sprzed lat trudno uwierzyć, że to jest to samo miejsce, widać ogrom prac włożonych w rekonstrukcję zamku.

Minusem strony jest zaśmiecone przez spam forum. Żyje za to profil zamku na facebooku i można tam znaleźć sporo zdjęć i aktualnych wydarzeń związanych z zamkiem. Oczywiście są też informację kontaktowe, mapa dojazdu, informacje o ofercie turystycznej.

3 Responses to Strona Zamku w Bobolicach

 1. henkosz pisze:

  proponuję zobaczyć najnowsze zdjęcia z Zamku w Bobolicach
  a oto link :http://www.odleglosci.pl/zdjecia.php?galeria=0&woj1=12&miasto1=3754&fraza=

 2. Wiosna pisze:

  Jestem szczerze szczęśliwa z powodu przywracania starym zamkom i pałacom ich dawnej świetności. Bardzo lubię je zwiedzać. Można tam stanąć oko w oko z historią, pooddychać powietrzem byłej epoki.

 3. Bobolus pisze:

  Wiele ciekawych informacji na temat Zamku Bobolice można znaleźć także na jego profilu w portalu facebook – http://www.facebook.com/ZamekBobolice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>